HZONE Community
Bine ai venit pe forumul HZONE.
HZONE Community
Bine ai venit pe forumul HZONE.
HZONE Community
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

HZONE Community


 
AcasaPortalGalerieUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

Distribuiţi|

Ce sa faci cu o consola PlayStation 4?!

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos
AutorMesaj
Snoppy
Ce sa faci cu o consola PlayStation 4?! Icon_user_offline
Administrator
Snoppy


Rank: Administrator
Mesaje : 329
Puncte : 744
Data de inscriere : 08/09/2011
Varsta : 30
Localizare : Bucuresti
Ce sa faci cu o consola PlayStation 4?! Empty
MesajSubiect: Ce sa faci cu o consola PlayStation 4?! Ce sa faci cu o consola PlayStation 4?! Icon_minitimeSeptembrie 9th 2011, 2:37 am

“Mi-e greu să-mi imaginez ce am putea face cu o consolă PlayStation 4”, a declarat Frank Gibeau, promovat recent la conducerea EA Labels. “Afișarea este deja în 1080p, sunteți conectați la internet… am putea avea o consolă mai rapidă și am putea îmbunătăți puțin grafica… dar cu preț?”, spune nenea Gibeau. În ultima vreme, s-au întețit discuțiile despre necesitatea înlocuirii consolelor actuale, iar Gibeau declară cât se poate de clar pe CVG că încă mai sunt lucruri de făcut pe PS3 și Xbox 360: “Cred că jucătorii sunt acum mulțumiți și noi suntem la fel de mulțumiți cu dezvoltarea de jocuri pentru PS3 și Xbox 360. Nu-i văd pe consumatori lovindu-se de ziduri și cerând console noi”. O fi cum spune el, dar opiniile devin tot mai divergente apropo de acest subiect. Producătorii mai pretențioși încep să simtă limitele impuse de memoria RAM a consolelor actuale, iar unii sunt dornici să treacă la o nouă generație. Acesta este cazul lui Ubisoft, căruia îi place să dezvolte pe consolele noi. Ultimul exemplu în acest sens este GamesCom 2011, unde Ubi a anunțat că dezvoltă nu mai puțin de șasă jocuri frumoase (și cistite!) pentru PlayStation Vita, după ce a făcut același lucru la lansarea 3DS.
Sus In jos
https://hzone-community.forumgratuit.ro

Ce sa faci cu o consola PlayStation 4?!

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus

Subiecte similare

-
t Cum sa faci duele
t Cum faci un fulg de nea
t Cum sa faci aplicatii pt a intra in factiuni
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
HZONE Community :: Games-