HZONE Community
Bine ai venit pe forumul HZONE.
HZONE Community
Bine ai venit pe forumul HZONE.
HZONE Community
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

HZONE Community


 
AcasaPortalGalerieUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

Distribuiţi|

Ce job ocupi?

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos
AutorMesaj
axelutz
Ce job ocupi? Icon_user_offline
Moderator


Rank: Moderator
Mesaje : 48
Puncte : 62
Data de inscriere : 12/03/2012
Ce job ocupi? Empty
MesajSubiect: Ce job ocupi? Ce job ocupi? Icon_minitimeMartie 12th 2012, 12:37 pm

Incep eu...
Pana acum am lucrat in postura de ospatar dar pe langa asta ma duceam si la antrenamente pentru football...acum o sa primesc o sansa de la CS Otopeni(sper)ca sa pot juca la seniori si sa imi arat talentul!
Sus In jos
SUICIDE
Ce job ocupi? Icon_user_offline
SA:MP Leaders
SUICIDE


Rank: SA:MP Leaders
Mesaje : 130
Puncte : 180
Data de inscriere : 18/02/2012
Varsta : 31
Ce job ocupi? Empty
MesajSubiect: Re: Ce job ocupi? Ce job ocupi? Icon_minitimeMartie 25th 2012, 1:33 am

Ma ocup cu Smile scoala e cel mai greu job posibil
Sus In jos
clauclauuu
Ce job ocupi? Icon_user_offline
Membru level 1


Rank: Membru level 1
Mesaje : 51
Puncte : 67
Data de inscriere : 24/03/2012
Ce job ocupi? Empty
MesajSubiect: Re: Ce job ocupi? Ce job ocupi? Icon_minitimeMartie 25th 2012, 1:37 am

ma ocup cu scoala Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad
Sus In jos
Continut sponsorizat
Ce job ocupi? Icon_user_offline


Rank:
Ce job ocupi? Empty
MesajSubiect: Re: Ce job ocupi? Ce job ocupi? Icon_minitime

Sus In jos

Ce job ocupi?

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
HZONE Community :: Life Style :: Discutii-